Teknoloji

PUBG MOBILE, LINE FRIENDS ile yaptığı iş birliği kapsamında yeni bir etkinlik düzenliyor

PUBG MOBİL LINE FRIENDS dünyasının 3 Mart’a kadar PUBG MOBILE’a dahil edileceğini duyurdu. Oyuncular yeni bir Yoldaş, eşyalar ve setlerin yanı sıra yaklaşan Ejderha Yılı için düzenlenecek özel bir etkinliğe de sahip olabilecekler.

Etkinlik kapsamında PUBG MOBILE oyuncuları; A LINE FRIENDS Companion, LINE FRIENDS Buddy SALLY, LINE FRIENDS Dragon SALLY Buddy Seti, LINE FRIENDS Dragon BROWN Set, LINE FRIENDS Dragon CONY Set, LINE FRIENDS CHOCO Giyim Seti, LINE FRIENDS LEONARD Yağmurluk Seti gibi setlere ve öğelere erişebilecek.

Aynı zamanda IP yükseltilebilir motosiklettir HAT ARKADAŞLARI İkili Kumrular 2 Kişilik Motosikletgibi özel LINE FRIENDS öğeleri de 3 Mart’a kadar mevcut olacak.

PUBG MOBILE ve LINE FRIENDS artı yeni IP temalı Royale Pass etkinliği Ödül Yolu da duyurdu. Oyuncular; Sistemi tek seferlik UC harcamasıyla etkinleştirdiğinizde, puan kazanmak ve motosiklet Kitleri dahil özel HAT ARKADAŞLARI ödülleri almak için görevlerin kilidini açabilirsiniz. Aşağıda LINE FRIENDS Dragon KAHVE SetVe LINE FRIENDS Dragon KAHVE Kapak sahip olabilirler. Etkinlik sırasında makul miktarda eşya toplayan oyuncular; Ayrıca LINE FRIENDS avatarları, LINE FRIENDS avatar çerçeveleri ve LINE FRIENDS Oyuncu Kartı gibi çeşitli ödüller de kazanabilecekler. PUBG MOBILE oyuncuları ayrıca 8 Şubat’a kadar sürecek olan LINE FRIENDS Party etkinliğinde görevleri tamamlayarak daha fazla LINE FRIENDS ödülü kazanabilecekler.

PUBG MOBILE ve LINE FRIENDS işbirliği, 3 Mart’a kadartarihine kadar geçerli olacaktır.

haber-terme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu